Кошик

Договір публічної оферти

Шановний покупець!

Перед покупкою в інтернет-магазині Royal-bracelets, будь ласка, ознайомтеся з умовами користувальницької угоди.


Цей текст є угодою користувача між Інтернет-магазином Royal-bracelets в особі ФОП Князєв Ярослав Ростиславович (далі — «Інтернет-магазин») та користувачем послуг (далі — «Покупець») і визначає умови придбання прикрас через сайт Інтернет-магазину.


Основні положення
1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином у момент оформлення замовлення.

1.2. Інформація, розміщена на сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції купівлі товару та є публічною офертою, статус якої закріплений ст.633 Цивільного кодексу України (ДКУ). Акцептом є факт оформлення замовлення запропонованого товару.

1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, зазначеними в цій Угоді, шляхом оформлення замовлення на сайті.

1.4. Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична чи юридична особа, яка здатна оплатити товар.

1.5. Товар оплачується у національній валюті України під час доставки товару, безготівковим банківським переказом, або он-лайн.


Інформація про товари
2.1. Товар представлений в каталозі фотозразками, які є власністю Інтернет-магазину.

2.2. Фото кожного товару супроводжується додатковою інформацією: артикулом, описом та ціною.

2.3. Якщо на сайті представлена ​​недостатня кількість інформації для прийняття покупцем рішення, менеджер повинен надати її телефоном або за допомогою електронної пошти.

2.4. Вартість, вказана на сайті, може бути змінена Інтернет-магазином у односторонньому порядку.

2.5. Якщо Покупець замовив товар, ціна якого була змінена, менеджер Інтернет-магазину повинен повідомити про це телефоном або за допомогою електронної пошти для підтвердження або скасування замовлення. Якщо Покупець недоступний, замовлення автоматично анулюється.


Порядок придбання товару в інтернет-магазині
3.1. Замовлення може бути оформлено Покупцем на сайті, телефоном, за допомогою електронної пошти або через офіційні сторінки Інтернет-магазину в соціальних мережах.

3.2. Покупець може придбати товар, представлений на сайті, у будь-якій кількості.

3.3. Якщо замовлений товар відсутній на сайті, менеджер повинен повідомити про це Покупцю за телефоном, у соціальних мережах або за допомогою електронної пошти.

3.4. За відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від цього товару, анулювати замовлення.

3.5. Покупець може відмовитися від придбання будь-якого товару до моменту його відправлення.


Доставка та передача товару Покупцеві
4.1. Доставка товару, придбаного в Інтернет-магазині, здійснюється Новою поштою (у відділення, кур'єром, або у поштомат) або Укрпоштою (у відділенні або кур'єром)

4.2 Відправлення замовленого товару провадиться протягом одного-трьох робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем. Неділя та офіційно визнані свята не входять до робочих днів.

4.3. Покупець зобов'язаний у присутності кур'єра або пункті видачі зробити приймання замовленого товару за кількістю, якістю, асортиментом та комплектністю товару.

4.4. Фактом приймання товару покупцем є оплата товару покупцем.

4.5. При відмові Покупця від замовлення в момент доставки витрати, пов'язані зі зворотною доставкою товару, оплачуються Інтернет-магазином.

4.6. Покупець не зобов'язаний компенсувати витрати Інтернет-магазину, пов'язані з доставкою замовлення, якщо в процесі приймання товару виявиться, що поставлено товар неналежної якості, кількості, асортименту або комплектності.

Оплата замовлення
5.1. Замовлення, зроблене в Інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом банківського переказу або за безпосереднього отримання.

5.2. Оплата замовлення за безготівковим розрахунком має бути здійснена Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину протягом трьох робочих днів з моменту підтвердження замовлення.

5.3. Якщо протягом зазначеного часу кошти не надійшли, Інтернет-магазин залишає за собою право скасувати замовлення.

Порядок повернення товару належної якості
6.1. Покупець має право відмовитися від поставленого товару у момент отримання від кур'єра або у пункті видачі.

6.2. Повернення товару до Інтернет-магазину можливе у випадку, якщо виріб не носився. Крім того, повинні бути збережені оригінальна упаковка та бирка з пломбою.

6.3. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється за рахунок Покупця.

6.4. При відмові Покупцем від товару належної якості Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцю.

Порядок повернення товару, придбаного через Інтернет-магазин при виявленні прихованого шлюбу, гарантійне обслуговування
7.1. На товари, придбані в Інтернет-магазині встановлено гарантійний термін 18 місяців. Якщо протягом цього часу товар б

ыл поламаний, Покупець може звернутися в Інтернет-магазин для здійснення ремонту. Якщо поломка буде підтверджена як гарантійний випадок. Доставка та ремонт товару оплачується Інтернет-магазином.

7.2. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється за рахунок Покупця.

Інше
8.1. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати та скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до купівлі будь-яких товарів, а також призупинити або припинити продаж будь-яких товарів на власний розсуд.

8.2. Ця Угода повинна розглядатися у тому вигляді, як вона опублікована на Сайті, та повинна застосовуватись та тлумачитися відповідно до законодавства України.