Кошик

Повернення/Обмін

   Вітаємо! У нашому магазині ми гарантуємо повну задоволеність наших клієнтів, тому ми пропонуємо гарантію на всі товари протягом 12 місяців з моменту покупки. Якщо ви не повністю задоволені замовленим товаром, або отримали товар неналежної якості - ми пропонуємо політику повернення/обміну, де ми докладаємо всіх зусиль, щоб зробити процес якомога простішим та зручнішим для наших клієнтів.

Повернення товару через незадоволення

Якщо ви не повністю задоволені отриманим товаром і бажаєте його повернути, то ви можете звернутись до нас впродовж 1 року, виконавши наступні кроки:

  1. Повідомте нас, щодо наміру та причини повернення товару, та вашими реквізитами для повернення коштів на пошту royalbraceletsukr@gmail.com

  2. Поверніть товар за свій рахунок за допомогою Нової пошти, на вказані нижче дані. Ми не несемо відповідальності за витрати на доставку повернення товару.

  • Князєв Ярослав Ростиславович
  • С.Рованці (Волинська область), Нова Пошта номер 1
  • +38(068) 392-1890

        3. Після отриманя поверненого товару ми проводимо його огляд та повертаємо кошти за товар на ваші реквізити протягом 3 днів з дати отримання поверненого товару.

Повернення товару через неналежну якість

Ви можете звернутися до нас із заявою про неналежну якість товару протягом 1 року з дати його отримання, виконавши наступні кроки:

1. Повідомте нас на пошту royalbraceletsukr@gmail.com, щодо проблем з товаром, а також прикріпіть якісні фото, де видно неналежну якість товару, також додайте ваші реквізитами для повернення коштів.

2. Поверніть товар за допомогою Нової пошти, на вказані нижче дані. У випадку, якщо товар неналежної якост, всі витрати, щодо зворотньої доставки ми беремо на себе, тож вам не потрібно оплачувати доставку.

  • Князєв Ярослав Ростиславович
  • С.Рованці (Волинська область), Нова Пошта номер 1
  • +38(068) 392-1890

3. Після отриманя поверненого товару ми проводимо огляд товару та при наявності неналежної якості ми здійснюємо повернення коштів за товар на ваші реквізити протягом 3 днів з дати отримання поверненого товару, або, за вашим бажанням, ми здійснюємо обмін товару на аналогічний, за наш рахунок.

Якщо виникнуть додаткові запитання, будь ласка, зверніться до нашої служби підтримки клієнтів: royalbraceletsukr@gmail.com. Ми завжди раді допомогти вам вирішити будь-які питання, пов'язані з поверненням або обміном товару.